Mesaj gönder
Ana sayfa

Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Easson, 1995 yılından beri kurulmuştur. Hassas ölçüm ekipmanlarının tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış, yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.20'den fazla ulusal buluş ve faydalı model patenti aldı.Ürün alanımızDRO sistemlerinde, hassas optik profil projektörlerinde, video ölçüm makinesinde vb.

Çin Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. şirket Profili 0

Çin Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. şirket Profili 1

Çin Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. şirket Profili 2Çin Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. şirket Profili 3

Çin Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. şirket Profili 4

 

Easson'un fabrika binası, hassas ölçüm ekipmanlarının üretimi için özel olarak tasarlanmış ve inşa edilmiştir, şirketin uzunluk ölçüm standardı ve Ar-Ge'si olması için dört Lazer interferometreye sahiptir.

 

Easson, kendi tam gelişmiş ızgara ana litografi ekipmanını kullanan, mutlak doğrusal kodlayıcı ve yüksek doğrulukta CNC doğrusal kodlayıcı üreten kendi yüksek hassasiyetli ızgara ustasına sahip sektördeki birkaç şirketten biridir.

 

Kalite yönetim sistemimiz, ISO 9001:2015 hükmüne karşı National Quality Assurance Ltd.(NQA) tarafından değerlendirilmiş ve tescil edilmiştir.

Çin Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. şirket Profili 5

 

Güçlü Teknik Yetenekler ve Bilimsel Araştırma Kaynakları

 

Yıllar içinde şirket, Xi'an Jiaotong Üniversitesi ve Jilin Üniversitesi gibi bilimsel araştırma kurumlarıyla, üniversite bilimsel araştırma kurumlarının bol yeteneklerinden ve teorik avantajlarından yararlanarak çok yakın ve etkili bir işbirliği ilişkisi kurmuştur. -Bu sektörde birikmiş teknoloji ve pratik deneyim, böylece yerli sanayiye öncülük eden birçok ürün yarattık.

 

Ayrıca şirket, devlet ve Zhuhai Şehri tarafından verilen bilimsel araştırma ve sanayileşme projelerine aktif olarak katılmaktadır.

 

Örneğin, 2011 yılında şirket, Xi'an Jiaotong Üniversitesi tarafından yönetilen ve Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından yayınlanan "Üst Düzey CNC Takım Tezgahları ve Temel Ekipmanları"na katıldı "Bilim ve Teknoloji Büyük Projesi. Ve birleştirildi. Tianjin Üniversitesi, Hefei Teknoloji Üniversitesi, Çin Metroloji Akademisi... ve diğer birimler ortaklaşa geliştirildi.

 

Firmamızın endüstriyelleştirdiği bu projenin sonuçlarından biri de AS-40 serisi ızgara cetvelidir.Ve şirketimizin EC-2 Pseudo-rastgele mutlak kodlaması, şirketimiz ve Jilin Üniversitesi tarafından ortaklaşa geliştirilen proje başarılarından biridir.

 

Endüstri standardı ayarına aktif olarak katılın

 

Easson Ölçüm Teknolojisi Ltd.Çin Ulusal Ölçüm Aleti ve Ölçüm Aleti Standardizasyon Teknik Komitesi Dijital Ekran Alt Standart Komitesi'nin çekirdek üyelerinden biridir.

Çin Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. şirket Profili 6

 

Uzun süredir sektördeki çeşitli standartların oluşturulmasında aktif olarak yer almış, sektördeki en gelişmiş uluslararası standartları tanıtmıştır.standartlar ve endüstrinin gelişimini teşvik etmek için akranlarla birlikte çalışın.

 

Şirket, endüstri standardı JB/T 10080.1-2011 "Graster Digital Display Instrument", JB/T10080.2-2011 "Graster Lineer Displacement Sensor" vb. gibi birçok ulusal ve endüstri standardının hazırlanmasına katıldı. JB/T 11505 -2012 "Deplasman Sensörü" Enkoder CPE-Bus çift yönlü seri iletişim protokolü spesifikasyonu".....

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Easson Measurement Technology Ltd. 1995 yılından beri kurulmuş olup, yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur, son 20 yıldır hassas ölçüm ekipmanlarının tasarımı ve imalatı konusunda uzmanlaşmıştır.

 

Uzun yıllar boyunca Easson, standart komitenin çalışmalarına aktif olarak katıldı, Çin'e uluslararası standartları geliştirmek için bu sektördeki diğer öncü şirketlerle ciddi bir şekilde birlikte çalıştı veya Çin'de bu endüstrinin gelişimini hızlandırmak için bu endüstri için yeni ulusal endüstriyel standartlar tasarladı.

 

Easson, şirketin uzunluk ölçüm standartları olması için toplam dört Lazer interferometre sistemine sahiptir.

 

Easson, bu sektörde ana maske üretim tesisleri ile donatılmış birkaç şirketten biridir, mutlak lineer ızgaramızın tüm ana maskeleri kendi bünyemizde yapılmıştır ve yasadışı kopyalanmayı önlemek için tescilli markamızla yapılmıştır.

 

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Easson

No. Çalışanları : >200

Yıllık satış : >5Million

Yıl kurulan : 1995

İhracat p.c : 10% - 20%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. Sertifikalar Çin Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. Sertifikalar Çin Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. Sertifikalar Çin Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. Sertifikalar