Mesaj gönder
Ana sayfa

Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. Sertifikalar
Çin Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Bu DRO ekranı çoğundan daha küçük ve bundan çok memnunum.

—— F *** b

Ünite okunaklı ve çalışıyor ve çok güzel ama yine de kurmam gerekiyor ama bu geleneksel dro ekranlardan çok daha iyi.

—— Bir *** r

Malzeme çok iyi siparişe uygun paketler çok iyi çalışıyor. Çin Yeni Yılı'ndan sonra çok hızlı sevkiyat

—— John

Satıcı çok yardımcı ve ürün kalitesi mükemmel 06 Mayıs 2022 11:01

—— Ben

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Zhuhai Easson Ölçüm Teknolojisi Ltd.

   

  Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. fabrika üretim hattı 0

   

  Easson Ölçüm Teknolojisi Ltd.1995 yılından beri kurulmuştur. Easson, son 20 yıldır hassas ölçüm ekipmanlarının tasarımı ve üretiminde uzmanlaşan bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Uzun yıllar boyunca Easson, standart komitenin çalışmalarına aktif olarak katıldı, Çin'e uluslararası standartları geliştirmek için bu sektördeki diğer öncü şirketlerle ciddi bir şekilde birlikte çalıştı veya Çin'de bu endüstrinin gelişimini hızlandırmak için bu endüstri için yeni ulusal endüstriyel standartlar tasarladı.

   

  Easson, araştırma ve geliştirme konusunda çeşitli üniversitelerle çok yakın çalışma ilişkileri kurmuştur.Üniversitelerin zengin teknolojik kaynaklarını (araştırma projeleri, teorik ve matematiksel analizler, model simülasyonları vb.) Kullanarak ve lineer ızgara ölçeği ve Analog Ön Uçta 20 yıllık ürün tasarımı ve üretim uzmanlığımıza ek olarak ızgara sinyalleri için işlemci olan Easson, Çin'de bu endüstrinin öncü ürünlerini piyasaya sürebilir.

   

   

  Easson'ın fabrika binası, hassas ölçüm ekipmanlarının üretimi için özel olarak tasarlanmış ve inşa edilmiştir, yüksek hassasiyetli bileşenlerin montajı, kalite kontrol ve kalibrasyon işlemi için bina içinde iki sınıf 10.000 temiz oda ve bir yer altı sıcaklık kontrol odası bulunmaktadır.

   

  Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. fabrika üretim hattı 1

   

  Easson, şirketin Uzunluk Ölçüm Standartları olması için toplam dört Lazer İnterferometre sistemine sahiptir.Easson, bu sektörde ana maske üretim tesisleri ile donatılmış birkaç şirketten biridir, mutlak lineer ızgaramızın tüm ana maskeleri kendi bünyemizde yapılmıştır ve yasadışı kopyalanmayı önlemek için tescilli markamızla yapılmıştır.

   

   

   

  Sergi salonu

  Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. fabrika üretim hattı 2Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. fabrika üretim hattı 3

   

   

   

  SMT                                                                                           

  Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. fabrika üretim hattı 4Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. fabrika üretim hattı 5

   

   

   

  Lazer Muayene Odası ve Temiz Oda

  Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. fabrika üretim hattı 6Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. fabrika üretim hattı 7

   

   

   

   

   

 • OEM / ODM

  OEM ve özel hizmetler çözümü

   

  Easson, distribütörlerimiz için OEM servisi için kullanılabilir veya müşterilerimiz, ürünleri için çok sayıda miktar talebinde bulunur.

   

  Profesyonel teknik ve Ar-Ge servis ekibi sayesinde, çeşitli özel ölçüm çözümleri veya cihazları geliştirme kapasitesine de sahibiz, bu tür bir gereksiniminiz varsa lütfen mühendislerimize danışın.

   

  Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. fabrika üretim hattı 0

 • Ar-Ge

  Easson, hassas ölçüm ekipmanlarının geliştirilmesine ve üretilmesine büyük yatırım yaptı, araştırma ve geliştirmede çeşitli üniversitelerle yakın çalışma ilişkileri kurdu.

   

  Easson ayrıca bu sektörde ana maske üretim tesisleri ile donatılmış, toplam dört lazer interferometre sistemine sahip, Ar-Ge'nin geliştirilmesi için iki sete sahip birkaç şirketten biridir.

   

  Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. fabrika üretim hattı 0   Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. fabrika üretim hattı 1

İletişim bilgileri
Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd.

İlgili kişi: Tony

Tel: 86-15820566978

Faks: 86-756-7511215

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)