Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerOptik Ölçüm Makinesi

Ağ Kontrol Sistemli VMS Vision Cnc Ölçüm Makinesi

Sertifika
Çin Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. Sertifikalar
Çin Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Bu DRO ekranı çoğundan daha küçük ve bundan çok memnunum.

—— F *** b

Ünite okunaklı ve çalışıyor ve çok güzel ama yine de kurmam gerekiyor ama bu geleneksel dro ekranlardan çok daha iyi.

—— Bir *** r

Malzeme çok iyi siparişe uygun paketler çok iyi çalışıyor. Çin Yeni Yılı'ndan sonra çok hızlı sevkiyat

—— John

Satıcı çok yardımcı ve ürün kalitesi mükemmel 06 Mayıs 2022 11:01

—— Ben

Ben sohbet şimdi

Ağ Kontrol Sistemli VMS Vision Cnc Ölçüm Makinesi

Ağ Kontrol Sistemli VMS Vision Cnc Ölçüm Makinesi
Ağ Kontrol Sistemli VMS Vision Cnc Ölçüm Makinesi Ağ Kontrol Sistemli VMS Vision Cnc Ölçüm Makinesi Ağ Kontrol Sistemli VMS Vision Cnc Ölçüm Makinesi Ağ Kontrol Sistemli VMS Vision Cnc Ölçüm Makinesi

Büyük resim :  Ağ Kontrol Sistemli VMS Vision Cnc Ölçüm Makinesi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: P.R.China
Marka adı: Easson
Sertifika: CE
Model numarası: SP-6050
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1set
Ambalaj bilgileri: kontrplak durumda
Teslim süresi: 30 iş günü
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: Ayda 2 set

Ağ Kontrol Sistemli VMS Vision Cnc Ölçüm Makinesi

Açıklama
ad: Doğrusal Ölçüm Sistemleri Kelime: Doğrusal Ölçüm Araçları
Meas. Ölçüm. Accuracy doğruluk: (2 + L / 150) μm Meas. Ölçüm. length uzunluk: 600 x 500 x 300 mm
Kamera: Yüksek Çözünürlüklü SONY CMOS CCD Doğrusal ölçek: 0.01 μm Mutlak Ölçeği
Operasyon: Tam otomatik Tekrarlanabilirlik: ± 2 μm
Vurgulamak:

Vision Cnc Ölçüm Makinesi

,

VMS Cnc Ölçüm Makinesi

,

SP6050 Vmm Ölçüm Sistemi

Ağ Kontrol Sistemli VMS Vision Cnc Ölçüm Makinesi

 

Kullanım


 

SPARTAN serisi Vision Ölçüm Sistemi, hassas ölçüm için makine, elektronik, havacılık, otomotiv, askeri, kalıp ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Çizim ve ölçüm komutları:

Ağ Kontrol Sistemli VMS Vision Cnc Ölçüm Makinesi 0

 • Nokta çizimi: Bir nokta çizin ve koordinatını kaydedin.
 • Puan grubu: En az üç nokta girmek için boşluk tuşuna basın, sonlandırmak için farenin sağ tuşuna tıklayın, bu noktalar nokta grubu haline getirilecektir.
 • Çizgi çizme: İki nokta girin ve bir çizgi elde etmek için sona erdirmek için farenin sağ düğmesini tıklayın.Bir regresyon çizgisi elde etmek için en az üç nokta girin ve sona erdirmek için farenin sağ düğmesini tıklayın.
 • Daire çizimi: En az üç nokta girin ve bir daire elde etmek için sonlandırmak için farenin sağ tuşuna tıklayın.daire merkezi, yarıçap, yuvarlaklık oranı gibi parametreler de elde edilecektir. (veri ağacında).
 • Yay çizimi: Başlangıç ​​noktası olarak ilk nokta, yay yönünü belirlemek için ikinci nokta ve bitiş noktası olarak son nokta olmak üzere en az üç nokta girin.Yayı almak için giriş noktalarına sağ fare tuşuna tıklayın, program merkez, redius, uzunluk, yayın eğimi gibi parametreleri hesaplayacaktır.
 • B-spline çizimi: En az üç nokta girin (daha doğru bir spline elde etmek için daha fazla nokta girin).
 • Dikdörtgen: Bir dikdörtgen belirlemek için beş nokta, ilk taraf için iki nokta girin, ardından kalan üç noktayı saat yönünde veya saatin tersi yönde girin (her bir tarafta bir nokta), program dikdörtgenin parametresini merkez nokta gibi hesaplayacaktır. otomatik olarak.
 • Poligon: Bu ikona basılır, ardından kullanıcı noktaları girip fareyi sağ tıklayarak bitirebilir.Noktaların girişi tamamlandıktan sonra, bir çokgen bölgesi otomatik olarak görünecek ve alanı ve çevresi hesaplanacaktır.
 • Elips: Bir elips elde etmek için en az beş nokta girin ve dairenin merkezini, uzun yarıçapı, kısa yarıçapı, alanı, çevreyi vb. Alın.
 • Otomatik yakalama kenar noktası / noktaları: Bu düğmeye basıldığında, program görüntü bölgesindeki en güçlü siyah-beyaz kontrast noktasını bulacak ve onu giriş noktası yapacaktır, aksi takdirde (düğmeye basılmaz) program giriş noktası olarak fare tuşu tıklama konumu.
 • Otomatik nokta ölçümü: düğmeye basıldığında, fareyi sürükleyerek bir satır girin, ayarlamadan sonra farenin sol tuşuna çift tıklayın, program ok yönü boyunca çizgideki en güçlü siyah-beyaz kontrast noktasını yakalayacaktır.
 • Otomatik çizgi ölçümü: Fareyi sürükleyerek bir dikdörtgen girin, dikdörtgenin boyutunu ve konumunu ayarlayın ve ardından sağ tıklayın, program dikdörtgen kutuya en uygun çizgiyi otomatik olarak geri çekecektir.
 • Otomatik daire ölçümü: fareyi sürükleyerek iki eş merkezli daire oluşturun ve iki dairenin boyutunu ayarladıktan sonra sağ tıklayın, ardından program iki eşmerkezli daire arasındaki halka alanında başka bir eşmerkezli daireyi otomatik olarak gerileyecek ve ok, içeriden dışarıya veya dışarıdan içeriye gerileme.
 • Otomatik ark ölçümü: eşmerkezli daire eş merkezli yaya dönüştürülür.Kutu seçme noktaları grubu: Görüntü bölgesinde bir alan seçmek için farenin sol tuşunu kullanın, program alan içindeki tüm kenar noktalarını alacak ve bunları otomatik olarak nokta grubu stilinde görüntüleyecektir.
 • Otomatik satır tanıma: Fare noktasını kenara kullanın, program otomatik olarak bir dikdörtgen oluşturacaktır, sol tuşa tıkladıktan sonra dikdörtgenin boyutunu ve konumunu tekrar ayarlayıp, son olarak sağ fare tuşuna tıklayın, program otomatik olarak en uygun olanı bulacaktır dikdörtgenin içindeki çizgi.Ok ucu, arama kenarının yönünü belirtmek için kullanılır.

 

AR Serisi Kontrol Sistemi

 

 • Güvenilirliği artırmak için kablolama sayısını büyük ölçüde azaltmak için tek bir devre kartı yapısı benimseyin.
 • Güvenilirliği artırmak için elektronik devrelerin ve parçaların sayısını önemli ölçüde azaltmak için özel amaçlı bir işlemci (ASP) kullanın.
 • Ultra yüksek hızlı ızgaralı ölçek okuma devresi ve yerleşik EAD (mutlak kod çözücü), AR serisinin AS-80 yüksek hassasiyetli mutlak ölçeği kullanmasına izin vererek yüksek hassasiyetli, yüksek çözünürlüklü ölçüm sağlar.
 • Yüksek hız, enerji tasarrufu, yüksek hassasiyetli tamamen kapalı döngü AC servo kontrol, 1um'a kadar konumlandırma doğruluğu sağlayabilir,
  ölçüm tekrarlanabilirliğini etkileyen olası faktörleri en aza indirmek için.
 • En yüksek hassasiyetli görüntü ve prob ölçümünü sağlayan kapsamlı 21 çeşit yüksek hassasiyetli geometrik stereo alan hata telafisi.

 

 

Teknik özellik


 

Model adı SP-3020 SP-4030 SP-6050
Seyahat Ölçümü (mm) 300 x 200 x 200 400 x 300 x 250 600 x 500 x 300
Genel Boyut (mm) 1200 x 720 x 1600 1250 x 900 x 1600 1350 x 1000 x 1850
Çalışma Masası Cam Boyutu (mm) 339 x 239 x 10 439 x 339 x 12 648 x 548 x 18
Brüt Ağırlık (kg) 280 410 1700
Maksimum Tabla Yükü (kg) 30 30 30
Ölçüm Doğruluğu (μm) 1,5 + L / 200 2 + L / 150
Tekrarlanabilirlik (μm) 2
Görüntü Büyütme Optik Büyütme 0.7-4.5X, Görüntü Büyütme 20-125X
Eksen Ekran Çözünürlüğü 0,01 μm
Aydınlatma sistemi İki lazer konumlandırma sistemi ile sekiz alan yukarı ışık kaynağı
Çalışma Modeli Otomatik, fare, oyun çubuğu veya klavye ile kontrol
Lens Otomatik Yakınlaştırma, otomatik odaklamalı optik koaksiyel lens
Video sistemi Yüksek çözünürlüklü SONY CMOS global deklanşör kamerası

 

 

Özellikleri


 

a).Mutlak Doğrusal Ölçeğin üç ekseni0.01 μm'ye kadar çözünürlük ilebağımsız, Easson tarafından araştırılmış ve geliştirilmiştir.

b).F3 yüksek hassasiyetli kapalı döngü otomatik zoom koaksiyel ışık merceği.

c).Verimli ve güvenilir bir sistem olan Ethernet iletimi kullanan Vision ölçüm makinesinin özel tasarlanmış hareket kontrolörü, kararsız USB iletiminin dezavantajını çözebilir.

d).Görüntünün net ve lekesiz olmasını sağlamak için görüntü işlemcisinin yüksek çözünürlüklü SONY CMOS sensörü.

e).Sekiz alan kullanan yukarı ışık kaynağı bağımsız kontrol aydınlatma sistemini bölümlere ayırdı ve ışık yayan eleman, çalışma ömrünü uzatmak için düşük zayıflatma LED'i kullandı.

f).Bağımsız olarak geliştirilmiş çok işlevli 2D ve 3D ölçüm yazılımı, ölçüm sonuçları DXF, Word, Excel, PDF ve diğer formatlara çıkarılabilir.

 


F3 yüksek hassasiyetli kapalı döngü otomatik yakınlaştırmalı koaksiyel lens

 

Ağ Kontrol Sistemli VMS Vision Cnc Ölçüm Makinesi 1Ağ Kontrol Sistemli VMS Vision Cnc Ölçüm Makinesi 2

 

Özellikleri:

 • 3 milyon piksel yüksek çözünürlüklü lens
 • Tamamen kapalı döngü servo kontrolü, dişli aktarım boşluğunu ortadan kaldırır ve makinenin tekrarlanabilirliğini büyük ölçüde geliştirir.
 • Tam kapalı döngü konum geri bildirimi için F3 Lens için özel olarak şirketimiz tarafından geliştirilen ve tasarlanan yüksek hassasiyetli ve çözünürlüklü halka biçimli ızgara cetvelini benimseyin.
 • F3 lens, derin delik ölçümü için yetersiz aydınlatma sorununu çözmek için bir koaksiyel ışık kaynağıyla birlikte gelir.
 • Tam otomatik odaklama için tamamen kapalı döngü servo pozisyon geri bildirimi

 

 


21 Emir Hacimsel Tazminat

 

Ağ Kontrol Sistemli VMS Vision Cnc Ölçüm Makinesi 3

 

Easson Vision Ölçüm Sistemi, 21 sıralı hacimsel kompanzasyon içeren, Ultra yüksek hızlı lineer ölçek okumalı ve AR serisi sistemin AS-80 yüksek hassasiyetli mutlak cetvel kullanmasına izin veren dahili EAD (mutlak ölçek kod çözücü) ile 21 sipariş hacimsel kompanzasyon içeren AR serisi Ağ kontrol Sistemi ile birlikte kullanılır. , yüksek doğruluk ve yüksek çözünürlüklü ölçüm sağlar.

 

Ağ Kontrol Sistemli VMS Vision Cnc Ölçüm Makinesi 4

Ağ Kontrol Sistemli VMS Vision Cnc Ölçüm Makinesi 5

Easson Measurement Technology Ltd. 1995 yılında kurulmuş olup, hassas ölçüm ekipmanlarının tasarım ve üretiminde bir üreticidir."Daima Kalite, Teknoloji ve Yeniliğe Bağlılık Mükemmel ürünler için en uygun fiyatı müşterilerimize sunuyoruz.

 

İletişim bilgileri
Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd.

İlgili kişi: Tony

Tel: 86-15820566978

Faks: 86-756-7511215

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)